Ofertă acceptată Cumpărare directă

Auditor Intern pentru Sistemul de Management al Securităţii Informaţiilor cf. ISO 27001:2013

Număr anunț
DA22459423
Autoritate contractantă
LABORATOR DE CONTROL DOPING (CUI 36413717)
Furnizor / câștigător
TUV AUSTRIA ROMANIA SRL (CUI RO19231430)
Cod CPV
79633000-0 · Servicii de perfectionare a personalului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.900 RON
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
21.02.2019 16:49
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 1.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.