Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA22457824
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SUCEAVA (CUI 4243967)
Furnizor / câștigător
SOPEX CONSTRUCT SRL (CUI RO17123067)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.393,80 RON
Valoare atribuită
8.393,80 RON
Data publicării
21.02.2019 14:28
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 08:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.393,80 RON

din 8.393,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.