Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SENZOR FLUX SPIROLOG, SET 5 BUCATI, SET FILTRE SAVINA - Set dust filter 8417898
- Număr anunț
- DA22456225
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 956,78 RON
- Valoare atribuită
- 956,78 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 13:09
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.02.2019 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
956,78 RON
din 956,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro