Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unitate Cilindru Lexmark

Număr anunț
DA22464895
Autoritate contractantă
Comuna Bradesti (CUI 4367906)
Furnizor / câștigător
LOGIC SRL (CUI RO15610333)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
417 RON
Valoare atribuită
417 RON
Data publicării
22.02.2019 12:11
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

417 RON

din 417 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.