Ofertă acceptată Cumpărare directă

KONICA MINOLTA A3EPWYC FS-534SD Staple Finisher + Saddle Sticher

Număr anunț
DA22463444
Autoritate contractantă
Grupul de Actiune Locala "Colinele Prahovei (CUI 30986006)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.455,02 RON
Valoare atribuită
5.455,02 RON
Data publicării
22.02.2019 11:08
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.455,02 RON

din 5.455,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.