Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner ribon imprimanta LQ-350

Număr anunț
DA22462811
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI RO14406638)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51 RON
Valoare atribuită
51 RON
Data publicării
22.02.2019 10:40
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51 RON

din 51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.