Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser mono HP Laserjet M130FW

Număr anunț
DA22466439
Autoritate contractantă
Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
723,64 RON
Valoare atribuită
723,64 RON
Data publicării
22.02.2019 13:26
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

723,64 RON

din 723,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.