Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REINNOIRE / CERTIFICAT DIGITAL CALIFICAT VALABILITATE 1 AN;PACHET SEMNATURA ELECTRONICA
- Număr anunț
- DA22465106
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CALCUL SA (CUI RO2163993)
- Cod CPV
- 79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 306 RON
- Valoare atribuită
- 306 RON
- Data publicării
- 22.02.2019 12:21
- Termen limită
- 27.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.02.2019 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
306 RON
din 306 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro