Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare Stingator G5

Număr anunț
DA22458812
Autoritate contractantă
ORASUL BUZIAS (CUI RO2502534)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI RO5188127)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390,51 RON
Valoare atribuită
390,51 RON
Data publicării
21.02.2019 15:26
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390,51 RON

din 390,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.