Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NGC-7325V CAMERA BULLET IP 2MP
- Număr anunț
- DA22423710
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI HALUNGA HANTESTI (CUI 16215014)
- Furnizor / câștigător
- SOLUTIONS DEVELOPMENT GROUP SRL (CUI 15857687)
- Cod CPV
- 32333200-8 · Camere video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 636,60 RON
- Valoare atribuită
- 636,60 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 10:46
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.02.2019 12:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
636,60 RON
din 636,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro