Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet dezinfectant Purell 1200 cu actionare manuala

Număr anunț
DA22463561
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
CLEAN HOUSE S.R.L. (CUI 17219820)
Cod CPV
42933100-6 · Distribuitoare automate de articole de igiena (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,20 RON
Valoare atribuită
546,20 RON
Data publicării
22.02.2019 11:12
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,20 RON

din 546,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.