Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet MACI, M-PACI
- Număr anunț
- DA22457465
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GIURGIU (CUI 9902350)
- Furnizor / câștigător
- D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI RO14937087)
- Cod CPV
- 33156000-8 · Material de testare psihologica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.275,29 RON
- Valoare atribuită
- 2.275,29 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 14:11
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.275,29 RON
din 2.275,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro