Ofertă acceptată Cumpărare directă

SULFAT DE MAGNEZIU PA min. 99%. Producator Chimreactiv

Număr anunț
DA22457839
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25 RON
Valoare atribuită
25 RON
Data publicării
21.02.2019 14:29
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25 RON

din 25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.