Ofertă refuzată Cumpărare directă

ADRENOSTAZIN 1.5mg / CARBAZOCHROMI SALICYLAS

Număr anunț
DA22451525
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
634,88 RON
Valoare finală
634,88 RON
Data publicării
21.02.2019 09:25
Data finalizării
22.02.2019 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.