Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROFIL ALU.TREAPTA 25X20 AUR S45AU3M

Număr anunț
DA22463824
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI RO1107650)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44334000-0 · Profile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32,76 RON
Valoare atribuită
32,76 RON
Data publicării
22.02.2019 11:24
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32,76 RON

din 32,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.