Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou semnalizare rutiera "Lucrari" cu suport de sustinere individual

Număr anunț
DA22457687
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
OPAL CONSTRUCT SRL (CUI RO17127522)
Cod CPV
34992000-7 · Panouri de semnalizare si panouri de semnalizare luminoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.451,68 RON
Valoare atribuită
3.451,68 RON
Data publicării
21.02.2019 14:22
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.451,68 RON

din 3.451,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.