Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lacat 38MM

Număr anunț
DA22453615
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
Furnizor / câștigător
DANTECOM SRL (CUI RO4321712)
Cod CPV
35121300-1 · Accesorii de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,80 RON
Valoare atribuită
100,80 RON
Data publicării
21.02.2019 11:08
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,80 RON

din 100,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.