Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Capcana de apa Drager Perseus A 500, set x 12 buc
- Număr anunț
- DA22464842
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
- Cod CPV
- 39525200-0 · Elemente filtrante din panza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.309,94 RON
- Valoare atribuită
- 1.309,94 RON
- Data publicării
- 22.02.2019 12:08
- Termen limită
- 27.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.02.2019 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.309,94 RON
din 1.309,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro