Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PERSONALIZAT PROMOVARE - PROIECT ERASMUS+

Număr anunț
DA22457646
Autoritate contractantă
Liceul Grigore Moisil (CUI 4638150)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI RO16824238)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.303,36 RON
Valoare atribuită
3.303,36 RON
Data publicării
21.02.2019 14:19
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.303,36 RON

din 3.303,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.