Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Dozator sapun lichid, inox lucios, 1000 ml

Număr anunț
DA22456495
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
Furnizor / câștigător
DELPHI SERV & TRADE SRL (CUI RO25621437)
Cod CPV
39831700-3 · Distribuitoare automate de sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
280,20 RON
Valoare atribuită
280,20 RON
Data publicării
21.02.2019 13:22
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

280,20 RON

din 280,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.