Ofertă acceptată Cumpărare directă

Martisor

Număr anunț
DA22453051
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL "MIHAI EMINESCU (CUI 4837897)
Furnizor / câștigător
UP GRADE MEDIA SRL (CUI RO17251350)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.880 RON
Valoare atribuită
5.880 RON
Data publicării
21.02.2019 10:41
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 08:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.880 RON

din 5.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.