Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achzitie materiale conform listei de repere selectata din catalog

Număr anunț
DA22456115
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44411100-5 · Robinete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.421,27 RON
Valoare atribuită
5.421,27 RON
Data publicării
21.02.2019 13:03
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.421,27 RON

din 5.421,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.