Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARTELE acces - Pârtia de schi Piatra Grăitoare Vârtop

Număr anunț
DA22460235
Autoritate contractantă
ORAȘUL NUCET (CUI 4687200)
Furnizor / câștigător
HELION S.A. (CUI RO26471400)
Cod CPV
42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.632 RON
Valoare atribuită
7.632 RON
Data publicării
22.02.2019 08:32
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.632 RON

din 7.632 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.