Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CUTIT STRUNG OTEL RAPID TIP MARATHON STAS 6310 25x25
- Număr anunț
- DA22458703
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
- Cod CPV
- 42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.977,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.977,40 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 15:19
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.02.2019 08:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.977,40 RON
din 1.977,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro