Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Devirusare statii de lucru
- Număr anunț
- DA22449165
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Bihor (CUI 24699209)
- Furnizor / câștigător
- RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI RO3736380)
- Cod CPV
- 48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.139 RON
- Valoare atribuită
- 2.139 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 15:16
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.02.2019 08:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.139 RON
din 2.139 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro