Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie utilaj Multihog MH75
- Număr anunț
- DA22458474
- Autoritate contractantă
- SC ECOVOL SA (CUI 21551614)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI RO18378344)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.022,07 RON
- Valoare atribuită
- 2.022,07 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 15:06
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.022,07 RON
din 2.022,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro