Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROIECTARE FAZA PTH pentru CONTINUARE LUCRARI LA CAMIN CULTURAL

Număr anunț
DA22452595
Autoritate contractantă
COMUNA PODURI (CONSILIUL LOCAL PODURI) (CUI 4278183)
Furnizor / câștigător
ARHIPROIECT SRL (CUI RO14681026)
Cod CPV
71251000-2 · Servicii de arhitectura si de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.287,50 RON
Valoare atribuită
39.287,50 RON
Data publicării
21.02.2019 10:21
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.287,50 RON

din 39.287,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.