Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii software asistenta si actualizare Program Informatic Financiar-Contabil "eXpert bugetar

Număr anunț
DA22458964
Autoritate contractantă
COMUNA SOMOVA (CUI 4508649)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
Cod CPV
72266000-7 · Servicii de consultanta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
21.02.2019 15:38
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.