Ofertă refuzată Cumpărare directă

Licenta retail Microsoft Office 2016 Home and Business

Număr anunț
DA22456329
Autoritate contractantă
Institutul de Cercetari pentru Inteligenta Artificiala "Mihai Draganescu (CUI 6121265)
Furnizor / câștigător
TEHNO SERVICE SRL (CUI RO16509028)
Cod CPV
48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.781,52 RON
Valoare finală
1.781,52 RON
Data publicării
21.02.2019 13:15
Data finalizării
22.02.2019 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.