Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de exploatare forestiera
- Număr anunț
- DA22460064
- Autoritate contractantă
- REGIA PUBLICĂ LOCALĂ OCOLUL SILVIC TIHA BÎRGĂULUI R.A. (CUI 39145325)
- Furnizor / câștigător
- TOD SI GEO FOREST SRL (CUI RO28479931)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.032 RON
- Valoare atribuită
- 13.032 RON
- Data publicării
- 22.02.2019 08:16
- Termen limită
- 27.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.02.2019 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.032 RON
din 13.032 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro