Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere Centrul de Presa

Număr anunț
DA22456720
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Biologie si Nutritia Animala - IBNA Balotesti (CUI 18897481)
Furnizor / câștigător
ROMEXPO SA (CUI RO1555425)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.441 RON
Valoare atribuită
1.441 RON
Data publicării
21.02.2019 13:34
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.441 RON

din 1.441 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.