Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cerere - Declaratie pe propria raspundere pentru acordarea unor drepturi de asistenta sociala

Număr anunț
DA22462528
Autoritate contractantă
COMUNA VULTURESTI (CUI 4326868)
Furnizor / câștigător
ROF IMP SRL (CUI RO23616051)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
458,50 RON
Valoare atribuită
458,50 RON
Data publicării
22.02.2019 10:29
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

458,50 RON

din 458,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.