Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Editare Diplome+Foi Matricole Postliceala suport STANDARD 12 luni
- Număr anunț
- DA22459565
- Autoritate contractantă
- SCOALA POSTLICEALA SANITARA (CUI 5102281)
- Furnizor / câștigător
- CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179,10 RON
- Valoare atribuită
- 179,10 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 20:30
- Termen limită
- 27.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.02.2019 20:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
179,10 RON
din 179,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro