Ofertă acceptată Cumpărare directă

Program artistic - Vali Tanase

Număr anunț
DA22464707
Autoritate contractantă
COMUNA SANTAMARIA ORLEA (CUI 5453800)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA PENTRU CULTURA SI DEZVOLTARE JOSANI (CUI 36918027)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
22.02.2019 12:02
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.