Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 si HARTIE COPIATOR A3
- Număr anunț
- DA40558399
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TULUCESTI (CUI 21578458)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 825,90 RON
- Valoare atribuită
- 825,90 RON
- Data publicării
- 04.06.2026 16:27
- Termen limită
- 09.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2026 08:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
825,90 RON
din 825,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro