Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Plic C6 cu deschidere pe latura mare, lipire siliconica, 80 gr.
- Număr anunț
- DA22429095
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA GERMANA KRONSTADT (CUI 31616206)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
- Cod CPV
- 30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24 RON
- Valoare finală
- 32 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 14:47
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.02.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.