Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UPS APC BX950U-GR
- Număr anunț
- DA22465870
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL GEOLOGIC AL ROMANIEI (CUI RO1581793)
- Furnizor / câștigător
- PROMPT SERV COMPUTER SRL (CUI RO15234786)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 343,58 RON
- Valoare atribuită
- 343,58 RON
- Data publicării
- 22.02.2019 12:59
- Termen limită
- 27.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.02.2019 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
343,58 RON
din 343,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro