Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELEGANT PRIZA DUBLA PBDC ST CP E 42937

Număr anunț
DA22461645
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA NERON LUPASCU AL JUDETULUI BUZAU (CUI 4234012)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31311000-9 · Alimentare de la retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,83 RON
Valoare atribuită
9,83 RON
Data publicării
22.02.2019 09:53
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9,83 RON

din 9,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.