Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANTIGEN BRUCELIC PENTRU FIXAREA COMPLEMENTULUI
- Număr anunț
- DA22464004
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
- Furnizor / câștigător
- EUROVET LAB SRL (CUI 26459830)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 22.02.2019 11:31
- Termen limită
- 27.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.02.2019 11:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.500 RON
din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro