Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Controloc 40mg pulb.sol.inj*1fl TKD (PANTOPRAZOLUM)
- Număr anunț
- DA22462904
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CAMPENI (CUI 4331074)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.745 RON
- Valoare atribuită
- 2.745 RON
- Data publicării
- 22.02.2019 10:44
- Termen limită
- 27.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.02.2019 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.745 RON
din 2.745 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro