Ofertă acceptată Cumpărare directă

CEARCEAF PLIC VERDE DESCHIS 200*150

Număr anunț
DA22465694
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
39518000-6 · Lenjerie de spital (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.120 RON
Valoare atribuită
1.120 RON
Data publicării
22.02.2019 12:49
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.120 RON

din 1.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.