Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii psihologice

Număr anunț
DA22447299
Autoritate contractantă
Transport Public S.A. (CUI RO10099760)
Furnizor / câștigător
C.I.P Copaciu Aureliana (CUI 26407262)
Cod CPV
85121270-6 · Servicii de psihiatrie sau psihologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.380 RON
Valoare atribuită
1.380 RON
Data publicării
20.02.2019 13:34
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
24.02.2019 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.380 RON

din 1.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.