Ofertă refuzată Cumpărare directă

cuier; bandou perete

Număr anunț
DA22439441
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
EURONET CONSULTING INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 15146005)
Cod CPV
39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
921,09 RON
Valoare finală
921,09 RON
Data publicării
19.02.2019 15:43
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
24.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.