Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie RCA
- Număr anunț
- DA22436947
- Autoritate contractantă
- Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.752 RON
- Valoare finală
- 4.752 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 13:10
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.02.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.