Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet Incalzire 1102

Număr anunț
DA22431610
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 PADINA (CUI 29079992)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.144,18 RON
Valoare finală
9.144,18 RON
Data publicării
19.02.2019 08:50
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
24.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.