Ofertă acceptată Cumpărare directă

lucrari de mentenanta lunara la blocul alimentar

Număr anunț
DA22465838
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
TEHNOCONSTRUCT HORECA SRL (CUI 34135134)
Cod CPV
50882000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului pentru restaurante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.400 RON
Valoare atribuită
23.400 RON
Data publicării
22.02.2019 12:58
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 06:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.400 RON

din 23.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.