Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE BAIE
- Număr anunț
- DA22467559
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02606 BUCURESTI (CUI 24916030)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.234,33 RON
- Valoare atribuită
- 2.234,33 RON
- Data publicării
- 22.02.2019 14:49
- Termen limită
- 27.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 07:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.234,33 RON
din 2.234,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro