Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa Spacer SPS ATX 500 V12, 500W
- Număr anunț
- DA22451466
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,10 RON
- Valoare atribuită
- 252,10 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 09:21
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 07:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
252,10 RON
din 252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro