Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dirigentie de santier

Număr anunț
DA22468533
Autoritate contractantă
Comuna Poiana Stampei (Primaria Poiana Stampei) (CUI 5021250)
Furnizor / câștigător
DIAL HOME PROJECT S.R.L. (CUI 38953764)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.150 RON
Valoare atribuită
11.150 RON
Data publicării
23.02.2019 13:21
Termen limită
28.02.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.150 RON

din 11.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.