Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatie pentru auto Ford Transit 2.4

Număr anunț
DA22467599
Autoritate contractantă
SC SALUBRITATE PUBLICA URBANA CURTEA DE ARGES SRL (CUI RO27300824)
Furnizor / câștigător
ROYAL MOTORS SRL (CUI RO13341468)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.018,86 RON
Valoare atribuită
4.018,86 RON
Data publicării
22.02.2019 14:53
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.018,86 RON

din 4.018,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.